Eğiticilerin Eğitimi Sertifika Programı

.

Eğiticilerin Eğitimi Sertifika Programı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi bünyesinde görev yapmakta olan, alanında uzman akademisyenler tarafından geliştirilmiştir.

Program kapsamında öğretmenlik alan bilgisi derslerinden olan temel dersler tüm eğitmenlerin mesleki süreçlerinde kullanabilecekleri formatta yeniden ele alınmıştır.

Eğitim programımız eşzamanlı + eşzamansız içerikler ile hibrit modelde eğitim vermeketdir. Program 12 ders, 111 alt konu başlığından oluşmakta olup, 1.260 dakikalık video içeriği bulunmaktadır. Eşzamansız erişelebilecek olan bu video içeriğinde tüm derslerin temel içerikleri yer almaktadır. Ayrıca yaz döneminde düzenlenecej olan eşzamanlı eğitmen seminerlerimiz ile kursiyerlerimiz eşzamanlı olarak eğitmenlerimizle buluşma imkanı sağlanacaktır. Bu canlı etkinliklerde eğitim hakkıda soru-cevap, seminer tarzında her ders için yapılacaktır.

Her ayın son haftasının Cuma gününde ilgili ayda eğitime kayıt olmuş kursiyerlerimize "Başarı Testi" uygulanacak olup, 70 ve üzeri puan alan kursiyerlerimiz "Eğitim Belgesi" almaya hak kazanacaktır.

Eğitim Belgelerimiz edevlet üzerinden sorgulanabilmekte ve doğrulanabilmektedir.

Programla ilgili detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Dilek ve Önerileriniz İçin RİMER
(Rektörlük İletişim Merkezi)