Spor Bilimleri Alanında 5'li Sertifika Programı

Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde Ayvacık Meslek Yüksekokulu öğretim görevlisi Öğr. Gör. Ender Ali ULUÇ koordinatörlüğünde Spor Bilimleri Alanında 5'li Sertifika Programı açılmıştır.

Bu eğitim kapsamında Personal Trainer, Reformer Pilates, Hamile Pilates, Çocuk Pilates ve Sporcu Beslenme Uzmanlığı eğitimleri verilecektir.

Kursiyerlerimizin Eğitim Belgesi almaya hak kazanabilmeleri için Kursun tüm derslerini tamamlamaları ve sistem üzerinden her ders için "DERSİ TAMAMLADIM" butonuna tıklayarak dersleri bitirmeleri gerekmektedir. Her bir eğitim için ayrı sertifika verilecektir. İlgili eğitimin tüm dersleri tamamlandı durumunda olan öğrencilere sistem üzerinden "DERS BAŞARI SINAVI" modülüne erişim hakkı açılacaktır. Kursiyerlerin çevrimiçi bilgisayar ortamında gerçekleştirilecek olan her bir eğitimin Ders Başarı Sınavına katılım göstermeleri ve bu sınavdan 100 üzerinden en az 50 puan almaları gerekmektedir. Ders başarı sınavında başarılı olan ve Eğitim Belgesi almaya hak kazanan adaylar belgelerini esertifika sistemi üzerinden online veya Edevlet üzerinden Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi hizmetinde yer alan Sertifika Sorgulama linkinden alabilirler. 

Program kapsamında her ayın son Çarşamba günü saat 12:00’de ilgili ayda programa kayıt olan kursiyerlerin katılım sağlayabileceği Soru-Cevap Canlı Ders etkinliğimiz de olacaktır. (Sınava katılabilmek veya sertifika alabilmek için canlı derse katılım zorunlu değildir.)

Başvuru için tıklayınız.

Dilek ve Önerileriniz İçin RİMER
(Rektörlük İletişim Merkezi)